RU

Рада зобов'язала Кабмін повідомляти про карантин за тиждень і пропонувати допомогу бізнесу

17.11.2020, 17:09
Рада зобов'язала Кабмін повідомляти про карантин за тиждень і пропонувати допомогу бізнесу - Фото
Ілюстративне фото (ЕРА)

Верховна Рада прийняла постанову  №4320, що зобов'язує Кабінет міністрів попереджати про посилення карантинних заходів у регіонах і на всій території країни за тиждень.

Підписуйтесь на розсилки LIGA.net –  тільки головне у вашій пошті

Тепер уряд зобов'язаний не пізніше, ніж за сім календарних днів до початку дії двох або більше карантинних обмежень, інформувати про заходи, що будуть прийняті для підтримки вразливих груп населення.

Також Кабмін тепер повинен за тиждень до введення двох і більше карантинних заходів внести в Раду законопроєкт про надання державної підтримки та пільг населенню та суб'єктам господарювання, які відчувають негативні наслідки через карантин.

Протиепідемічні заходи, про які матиме повідомляти уряд:

– заборона на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном у міському сполученні;

– заборона на відвідування навчальних закладів;

– заборона на прийом відвідувачів суб'єктами господарювання сфери культури, кінотеатрами, закладами громадського харчування, торгово-розважальними центрами, а також підприємствами, що здійснюють діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення;

– заборона на залишення місця свого проживання.

Станислав Стороженко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини