RU

Рада змінила закон про військову повинність, попри загрозу вето

21.12.2010, 14:30
Рада змінила закон про військову повинність, попри загрозу вето - Фото
f61247f97c47a445c0d94e9b2118f6ab.jpg

Рада змінила закон про військову повинність, попри загрозу вето

Верховна Рада України внесла зміни до закону "Про військову повинність і військову службу" N4071. Перший заступник глави парламенту Адам Мартинюк (на фото) попереджає, що Президент може ветувати закон, оскільки він суперечить Конституції України. Проте за закон у другому читанні проголосував 241 народний депутат.

Перед голосуванням за законопроект А.Мартинюк звернув увагу на зауваження головного юридичного управління ВР, згідно з яким документ суперечить Конституції України, яка не допускає звуження прав і свобод громадян. "Тобто ми з вами можемо прийняти його, але я боюся, що гарант Конституції вчинить правильно, якщо ветує цей законопроект", - сказав А.Мартинюк, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Зокрема документ передбачає включення до переліку військових навчальних закладів вишів, відділень військової підготовки. Визначає порядок спрямування військовослужбовців Збройних Сил України для проходження військової служби в інші військові формування. Визначає порядок затвердження переліку військових навчальних спеціальностей і обсягів підготовки громадян України за цими спеціальностями. Відносить до осіб, які приймаються на військову службу за контрактом, представників сержантського і старшинського складу, військовослужбовців, що мають неповну вищу освіту.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини