RU

Рада займеться антикорупцією наступного тижня

31.01.2011, 17:05
Рада займеться антикорупцією наступного тижня - Фото
81b326f0c8815b314eb05c3a2d7c3622.jpg

Рада займеться антикорупцією наступного тижня
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин прогнозує прийняття антикорупційного президентського законопроекту наступного пленарного тижня. Про це він повідомив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин зазначив, що завтра президентський антикорупційний проект закону, підготовлений до другого читання, буде розглянуто профільним комітетом. "І якщо встигнемо, то (приймемо, - ред.) цього тижня. Але, швидше, це буде вівторок наступного пленарного тижня. На питання про ймовірності прийняття цього закону я можу дати таку відповідь: навіть, якщо хтось не хоче, щоб цей закон був прийнятий, то у нас немає іншого виходу, крім як його прийняти. Головне, щоб там не було тих проблем, які були у попередніх законах, наприклад, те, що люди, які йдуть працювати у виборчі комісії, повинні підлягати спецперевірці. Ви ж чудово розумієте, що це не боротьба з корупцією. Він буде прийнятий найближчим часом, скажімо так", - сказав В.Литвин.

Нагадаємо, голова GRECO Драго Кіс заявляє про недостатньо ефективну боротьбу з корупцією в Україні. "GRECO і Рада Європи доклали багато зусиль і фінансових коштів для підтримки України у боротьбі з корупцією. Протягом багатьох років ми так і не отримали результатів, яких чекали", - сказав він.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини