Рада відмовилася від збільшення штрафів за проституцію

09.03.2010, 12:55

Верховна Рада України вирішила не збільшувати штрафи за проституцію. За відповідний проект змін до Кодексу про адміністративні правопорушення N1338 проголосував 41 народний депутат з 226 необхідних. За те, щоб направити законопроект на повторне перше читан

Верховна Рада України вирішила не збільшувати штрафи за проституцію. За відповідний проект змін до Кодексу про адміністративні правопорушення N1338 проголосував 41 народний депутат з 226 необхідних. За те, щоб направити законопроект на повторне перше читання, проголосували 42 народні депутати.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, проектом пропонувалося збільшити штраф за заняття проституцією з 5-10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, до 10-50 мінімумів. А у разі повторення інциденту протягом року після адміністративного стягнення з 8-15 неоподатковуваних мінімумів до 20-100. Також пропонувалося вилучити справи про заняття проституцією з компетенції адміністративних комісій при виконавчих органах місцевих рад і передати їх органам внутрішніх справ.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии