RU

Рада відклала антикорупційний законопроект до 15 березня

04.03.2011, 14:55
Рада відклала антикорупційний законопроект до 15 березня - Фото
85643f2e154b0311487e3b84f9596203.jpg

Рада відклала антикорупційний законопроект до 15 березня

Верховна Рада України завершить розгляд президентського антикорупційного законопроекту у вівторок, 15 березня. Про це повідомив головний на засіданні перший віце-спікер Адам Мартинюк (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, депутати розглянули поправки до всіх 33 статей законопроекту і майже завершили розгляд статей заключних положень документа, які передбачають внесення змін до ряду законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям антикорупційного закону.

Після того, як розгляд основного тіла законопроекту був завершений, перший віце-спікер А.Мартинюк зазначив, що при остаточному голосуванні за законопроект він буде розділений на два окремі закони: власний текст і зміни до інших законодавчих актів. Документи окремо будуть подані на підпис Президенту. Таку пропозицію А.Мартинюка підтримали 254 народні депутати. Під час цього, а також інших голосувань за статті і поправки до законопроекту, в залі перебувало не більш ста осіб, враховуючи кілька опозиціонерів.

"Ми проголосували майже повністю закон, у нас залишилося трохи, ми продовжимо розгляд законопроекту наступного пленарного засідання, це станеться 15 березня", - сказав А.Мартинюк.

Також, звертаючись до профільного Комітету ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, він нагадав про те, що вже можна працювати над підготовкою до третього читання першої статті законопроекту. "Я думаю, що тут вже нічого на третє (читання, - ред.) не буде направлено, оскільки це внесення змін до закону", - сказав перший віце-спікер.

Нагадаємо, що під час вчорашнього розгляду законопроекту депутати спрямували першу статтю "Визначення термінів" на третє читання. Також з підготовки документа до другого читання зі сфери дії закону були вилучені члени окружних, територіальних, дільничих виборчих комісій.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини