RU

Рада не підтримала законопроект про скасування техогляду

16.02.2011, 15:25
Рада не підтримала законопроект про скасування техогляду - Фото
dfc686f1af9b81664b5789dd416166a5.jpg

Рада не підтримала законопроект про скасування техогляду
Верховна Рада України не підтримала у першому читанні законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування державного технічного огляду транспортних засобів". За відповідний законопроект сьогодні проголосували лише 143 з 420 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Цей законопроект передбачав скасування державного техогляду транспортних засобів. У законопроекті сказано, що не підлягають перевірці технічного стану транспортні засоби, зареєстровані на фізичних осіб, конструкція яких відповідає вимогам дійсних в Україні правил, нормативів і стандартів, що мають сертифікат на відповідність цим вимогам.

Винятком повинні були бути транспортні засоби, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів, транспортні засоби спеціалізованого призначення.

Серед основних причин скасування техогляду називалася боротьба з корупцією і приведення українського законодавства до європейських стандартів. У результаті парламент прийняв рішення направити цей законопроект на доопрацювання.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів України вилучив медичну довідку про стан здоров'я водія із списку документів, необхідних для проходження технічного огляду.

Перед цим Держкомпідприємництво України направив на розгляд Кабінету Міністрів України остаточний варіант законопроекту, який передбачає скасування процедури проходження техогляду в ДАІ і передачу його бізнесу. Зокрема, згідно із законопроектом, перевірка техстану авто передається діагностичним станціям, які пройшли атестацію. Вся процедура, повинна зніматися на фото і відео, а інформація зберігатися не менше 3 років.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини