RU

Рада на прохання комуністів сказала комсомолу "так"

02.04.2009, 08:50

Верховна Рада України 1 квітня прийняла Постанову про святкування 90-річчя створення комсомолу в Україні. Таке рішення підтримав 251 народний депутат (150 "регіоналів", 53 БЮТівці, 1 "нашоукраїнець", 27 комуністів, 20 депутатів від Блоку Литвина).

З ініціативою заснувати на державному рівні святкування 90-річчя комсомолу України виступили комуністи Петро Симоненко і Євген Царков.

Суб'єкти законодавчої ініціативи обгрунтували свою пропозицію тим, що в українському комсомолі десятки мільйонів молодих людей пройшли "унікальну школу мужності, ідейного і морального гартування, виховання на найкращих бойових і трудових традиціях нашого народу". Крім того, відзначають комуністи, у Комсомолі "сформувалося багато державних діячів, політиків, вчених, фахівців у всіх галузях знань, діячів культури і мистецтв, військових, правоохоронців, майстрів спорту".

Автори документа запропонували Раді визнати, що величезний досвід комсомольського руху не може бути тільки надбанням історії. "Він повинен сьогодні служити справі виховання у нинішнього покоління молоді почуття особистої відповідальності за долю своєї країни, за розвиток її економіки, науки і культури, прищеплення юнакам і дівчатам нетерпимості до злочинної діяльності, пияцтва, наркоманії, проституції, розпусти, інших негативних явищ", - йдеться у Постанові.

Нагадаємо, 90 років Всесоюзному Ленінському Комуністичному Союзу молоді виповнилося 29 жовтня 2008 року. Історія ВЛКСМ бере свій відлік з днів роботи I Всеросійського з'їзду союзів робочої і селянської молоді (29 жовтня - 4 листопада 1918 року), який об'єднав розрізнені молодіжні організації лівого напряму у всеросійську організацію з єдиним центром, що працювала під керівництвом партії більшовиків.

Комуністична партія України: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини