RU

Рада хоче передати Пенсійному фонду перевірки сплати страхових внесків

29.06.2010, 17:50

Верховна Рада прийняла за основу законопроект, згідно з яким перевірки сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування буде здійснювати Пенсійний фонд. За проект закону "Про упорядкування механізму представлення звітності і проведення перевірки страхувальників щодо нарахування і сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" N6329 у першому читанні проголосували 239 нардепів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, законопроект передбачає, що функції щодо збору звітності і проведення перевірок страхувальників при нарахуванні і сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування зосереджується в одному органі - Пенсійному фонді України, а також в його структурних органах на місцях.

Наразі законодавство про контроль у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування передбачає чотири контролюючих органи і орган-одержувач звітності - це Пенсійний фонд, Фонд соціального страхування від нещасних випадків, Фонд загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Загалом вони здійснюють до 497 тис. перевірок суб'єктів підприємницької діяльності щорічно. "Відповідно до висновків Міжнародної фінансової корпорації, в Україні необхідно зменшити кількість контролюючих органів і збирачів відомостей про підприємницьку діяльність", - вважають автори документа.

Законопроект N6329 внесено на розгляд парламенту Кабінетом Міністрів України 22 квітня 2010 року.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Страхування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини