RU

Рада дозволила купувати секретну зброю без тендерів

23.09.2010, 17:50

Верховна Рада України прийняла зміни до закону про державне оборонне замовлення, погодившись із пропозиціями Президента України (N2581). "За" проголосували 248 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Закон визначає загальні правові принципи планування і формування оборонного замовлення. Зокрема згідно з прийнятими пропозиціями Президента, у тому випадку, якщо закупівля продукції, робіт, послуг на оборонне замовлення є державною таємницею, така продукція, роботи або послуги закуповується у суб'єктів господарювання, які зареєстровані як виробники продукції, робіт і послуг оборонного призначення, закупівля яких є державною таємницею, без застосування конкурентних процедур.

Порядок формування і ведення реєстру виробників продукції, робіт і послуг оборонного призначення, закупівлі яких становлять державну таємницю, визначається Кабінетом Міністрів України.

В інших випадках відбір виконавців з постачань або закупівлі продукції, робіт і послуг здійснюється згідно із Законом "Про здійснення державних закупівель".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини