RU

Раді пропонують повернутися до створення громадського телебачення

11.09.2013, 15:43
Раді пропонують повернутися до створення громадського телебачення - Фото
Микола Томенко
Комітет з питань свободи слова та інформації запропонує Верховній Раді 19 вересня розглянути проект закону про суспільне телебачення і радіомовлення України N1076 у другому читанні. Про це, відкриваючи засідання комітету, повідомив його керівник, народний депутат Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Томенко зазначив: "Я хотів би конструктивно всіх налаштувати... Закон ми тримати не будемо. Я пообіцяв керівникам усіх фракцій на нараді у голови Верховної ради , що сьогодні ми завершимо розгляд цього законопроекту і наступного тижня Верховна Рада в четвер повинна за нього проголосувати" .

Томенко підкресли, що до документа було подано 107 поправок. Найбільш спірними моментами є принцип формування наглядової ради, а також питання фінансування громадського телебачення.

Уряд як автор законодавчої ініціативи пропонує формувати наглядову раду з представників громадських організацій та трьох представників Кабміну. При цьому іншим чиновникам і народним депутатам заборонено входити до складу наглядової ради. Тому комітет рекомендував ввести в його склад представників громадськості або медіа-сфери  які делегуються парламентськими фракціями.

Що стосується коштів на створення та функціонування суспільного телебачення, то Кабінет міністрів пропонує бюджетне фінансування і абонементну плату, яка сплачується через чотири роки. Однак більшість членів комітету не підтримало введення абонплати за суспільне телебачення.

Досьє на Миколу Томенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини