RU

Рівень смертності від вірусу Ебола досяг 70% - ВООЗ

24.09.2014, 11:10
Рівень смертності від вірусу Ебола досяг 70% - ВООЗ - Фото
Фото: EPA
Кількість випадків зараження вірусом Ебола до жовтня потроїться і складе 20 тисяч, якщо зусилля з протидії виявляться недостатніми. Про це йдеться в новому дослідженні Всесвітньої організації охорони здоров'я, повідомляє BBC-Україна.

За даними ВООЗ, рівень смертності інфікованих вірусом Ебола зараз становить 70%, хоча раніше повідомлялося про 50%.

Спалах інфекції вже забрав життя 2800 людей, а хвороба залишається загрозою міжнародного рівня, попередили в організації.

За словами вчених, показники захворюваності можуть рости в геометричній прогресії, збільшуючи ризик перетворення хвороби в ендемії в західній Африці. Зараз тут в прискореному режимі випробовують експериментальні ліки.

Майже всі смертельні випадки внаслідок найбільшого спалаху Еболи в світі відбулися в Гвінеї, Ліберії та Сьєрра-Леоне.

За словами лікаря Крістофера Дая - співавтора останнього дослідження - зараз необхідно застосувати більш інтенсивні заходи. Зокрема, слід звернути увагу на ізоляцію місць, де зафіксовані спалахи, підвищити якість медичної допомоги і доступу до клінічного супроводу, також потрібна активна участь громадськості та підтримка з боку міжнародних партнерів.

Лікар застерігає, якщо не вжити цих заходів швидше, в трьох перерахованих країнах звітуватимуть про тисячі нових випадків зараження і смертей щотижня.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини