П'ять років війни. У Донбасі поранено жінку й 5-річну дитину

31.05.2019, 11:34
П'ять років війни. У Донбасі поранено жінку й 5-річну дитину - Фото
Фото: flickr СММ ОБСЄ

Внаслідок обстрілу в тимчасово окупованій Горлівці жінка й дитина отримали поранення, пошкоджено житлові будинки. Про це сьогодні повідомила прес-служба спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

На вулиці Покидька, 13 спостерігачі бачили свіжі осколкові ушкодження і сліди горіння на північній зовнішній стіні одноповерхового будинку, а також відзначили, що на тій же стіні одне вікно розбите, а в іншому, затягнутому пластиковою плівкою вікні відсутня віконна рама.

"У вітальні будинку навколо тієї ж віконної рами були свіжі осколкові ушкодження і дерев'яні дошки замість відсутньої віконної рами, а також осколкові ушкодження дерев'яної дверної рами (двері було знято). У спальні спостерігачі також бачили тріщини в фільонках двері й пробоїну в нижній частині фільонок" , - відзначили в прес-службі.

За оцінкою ОБСЄ, пошкодження виникли в результаті вибуху снаряда з озброєння невстановленого типу, випущеного з північного напрямку.

"Приблизно в п'яти метрах на північний захід від вказаного будинку спостерігачі бачили розбите вікно з північного боку одноповерхового будинку, за оцінкою, в результаті розриву снаряда з озброєння невстановленого типу, випущеного з північного напрямку", - уточнили в прес-службі.

Команда СММ також зафіксувала розбите вікно з південного боку іншого одноповерхового будинку, розташованого приблизно в 13 м на північний схід від першого будинку; визначити тип застосованого озброєння і напрямок вогню не представлялося можливим.

Читайте також: Хроніка війни Росії проти України: травень 2019 року

У будинку на вулиці Покидька, 13 спостерігачі бачили жінку 30 років і дівчинку 5 років з порізом над лівою бровою. Жінка повідомила, що пізно увечері 27 травня вся сім'я була вдома, коли зовні пролунав вибух. За її словами, під час вибуху її свекруха перебувала у вітальні.

Жінка додала, що її свекруха отримала поранення голови, плеча і руки і її в той же вечір відвезли в лікарню в Горлівці; а її дочка, яка випадково порізалась осколками скла з дверей спальні, відвезли в ту ж лікарню на наступний вечір з огляду на тривалий стресовий стан після інциденту.

У лікарні Горлівки медпрацівники повідомили, що пізно увечері 27 травня до них поступила жінка 70 років зі струсом мозку і переломом ключиці, а також осколковими пораненнями голови, лівого плеча і руки, а ввечері 28 травня з огляду на шоковий стан в лікарню привезли дівчинку.

Станом на 12 березня 2019 року з початку гібридної війни в Донбасі понад три тисячі місцевих жителів було вбито й до дев'яти тисяч отримали поранення.

Читайте також: У Росії запропонували Україні почати все "з чистого аркуша"

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю