RU

Пшонку просять втрутитися у справу про вбивство дівчат у Севастополі

07.04.2011, 13:15
Пшонку просять втрутитися у справу про вбивство дівчат у Севастополі - Фото
b9c915614d2acacb02a5a9c81106be05.jpg

Пшонку просять втрутитися у справу про вбивство дівчат у Севастополі

Міліція приховує ряд нестиковок у справі про вбивство двох маленьких дівчат у Севастополі. Про це заявив народний депутат із фракції НУНС, перший замглави Комітету ВР України із питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль.

"Я направив звернення до Генеральної прокуратури України з проханням передати кримінальну справу для розслідування у Центральний апарат МВС України", - наголосив Г.Москаль, додавши, що просить дати "належну оцінку діям органів внутрішніх справ України у Севастополі".

Нардеп нагадав, що 4 січня у Севастополі за нез’ясованих обставин зникли дві дівчини - 10-річна Настя Балябіна і 11-річна Таня Мізіна. "МВС почало проведення оперативно-розшукових заходів тільки після величезного резонансу, який викликав у суспільстві зникнення дітей. До того ж міліція заявляла, що дівчата живі, просто втекли з дому, тому що виховувалися "у неблагополучних сім'ях". 29 січня тіла дівчат знайшли сміттєвому звалищі", - нагадав Г.Москаль.

Під час розслідування кримінальної справи, за його словами, у полі зору МВС потрапила одна із жительниц Севастополя, яка, за версією слідства, приревнувала одну з вбитих дівчат до свого співмешканця. "Жінку затримали, вона начебто призналася, що вбила одну дівчинку через ревнощі, а другу - як свідка злочину", - зазначив нардеп.

"Міліція швиденько "відрапортувала" про розкриття гучного злочину, чим фактично завела справу у глухий кут. Тому що, як стало мені відомо, деякі принципові моменти ніяк не вписуються в офіційну версію здійснення вбивства. По-перше, за даними судово-медичної експертизи, вбиті дівчата були зґвалтовані, що, природно, не могла зробити підозрювана. По-друге, група крові співмешканця підозрюваної не збігається із групою крові насильника. По-третє, речові докази, які ніби були знайдені у квартирі підозрюваного, вилучили оперативні співробітники міліції не на підставі Кримінально-процесуального Кодексу, а з грубим порушенням його вимог", - додав Г.Москаль.

"І найголовніше - підозрювана не може вказати місце, де були дівчата з моменту зникнення до вбивства. На тілі вбитих немає слідів, які вказують на їхнє насильне утримання", - зазначив нардеп.

На його думку, бажання севастопольської міліції показати громадськості "професіоналізм у розкритті гучних злочинів" стала для міліції пасткою, в яку вона сама себе загнала". "Нестиковки" у справі ретельно приховуються від суспільства. Сама причетність підозрюваного до скоєння тяжкого злочину викликає великий сумнів, а для затримання її співмешканця у співробітників міліції взагалі не було ніяких підстав. Ці тривожні факти свідчать про те, що аналогічні злочини і надалі можуть повторюватися у Севастополі", - вважає Г.Москаль.

Геннадій Москаль: біографія та добірка новин>>>
Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини