RU

Провідний діловий портал LIGA.net змінив платформу й дизайн

04.04.2018, 18:15
Провідний діловий портал LIGA.net змінив платформу й дизайн - Фото
новий дизайн

Провідне ділове медіа України - портал LIGA.net, який існує з 1996 року, відновив платформу йдизайн. Попереднє оновлення ресурсу проводилося в 201й і в 2014 році. Новий ресурс - це легкий дизайн, широка мультимедійна підтримка, адаптивна верстка. Дизайн порталу був розроблений з урахуванням трендів розвитку провідних світових digital-ЗМІ.

"При виборі платформи і розробці концепції редизайну ми орієнтувалися на досвід провідних міжнародних видань - Bloomberg, Economist, NYT", - говорить СЕО Ligamedia Дмитро Бондаренко.

Повністю змінено архітектуру порталу, реалізована нова база даних, куплені і встановлені нові сервера, портал працює на сучасній CMS. Користувачі оцінять в рази збільшену швидкість завантаження сторінок.

Крім того, реалізовані і підтримуються хмарні технології. "Ми працювали над тим, щоб портал дійсно став продуктом високого класу, який відповідає ключовим трендам", - додав Бондаренко.

Керівник проекту з перезапуску Ольга Чибісова розповіла, що платформа сайту стала по-справжньому мультимедійною, портал буде відмінно працювати в будь-яких форматах і на будь-яких пристроях. "Щоб визначити тренди в медіа, ми залучали фахівців-консультантів, відбираючи кращих в своїх областях з точки зору роботи з SEO, usability та актуального медіаспоживання. Ми наймали компанії, які проводили дослідження аудиторії, займалися тестуванням продукту й постійно коректували результат.

Зліва на головній сторінці - новини в режимі реального часу. Центральну частину займають кращі публікації журналістів, під ними - колонки і блоки проектів Бізнес і Фінанси. Змінився дизайн типів матеріалів.

Крім того, реалізована оновлена ​​нова подача думок і блогів, добірки за тегами, можливість коментування. Оновлено і розширено розділ фінансових сервісів, уніфіковано дизайн сайтів порталу.

Одночасно з перезапуском порталу запускається рекламна кампанія по Україні. Білборди, скролли і сітілайти можна буде побачити в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі. Героями кампанії стали редактори і журналісти. Відеоролики LIGA.net побачать пасажири поїздів Інтерсіті, а також відвідувачі мережі кінотеатрів Multiplex.

ДОВІДКА. Новинний портал LIGA.net - ключовий продукт Ligamedia, займає лідируючі позиції серед українських інтернет-ЗМІ, перше місце в категорії ділових медіа. Аудиторія - понад 3,5 млн. унікальних користувачів в місяць і більше 200 млн. переглядів сторінок на рік.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини