Проти міліціонера, який катував чоловіка, порушено справу

Проти міліціонера, який  катував чоловіка, порушено справу - Фото
Источник фото: mil.gov.ua
27.06.2012, 12:06

Родичі постраждалого жителя Донецька заявляють, що міліціонери згвалтували його ломом після затримання

Прокуратура Донецька порушила кримінальну справу стосовно співробітника міліції, який завдав затриманому місцевому жителю серйозні тілесні ушкодження.

Як повідомляє пресс-служба прокуратури, житель Донецька був затриманий співробітниками міліції на автостанції "Трудовська". Його доставили в опорний пункт для складання протоколу про адміністративне правопорушення.

"Після цього дільничний інспектор, перебуваючи у відділенні, явно виходячи за межі наданих йому прав і повноважень, завдав затриманому тілесні ушкодження", - йдеться в повідомленні.

У результаті протиправних насильницьких дій чоловік отримав множинні пошкодження м'яких тканин, внутрішніх органів і закритий перелом ребра.

За даним фактом прокуратура Донецька порушила відносно дільничного інспектора кримінальну справу за ч.3 ст.365 (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Підозрюваний затриманий в порядку ст.115 КПК України.

Винному у вчиненні злочину загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі. Слідство веде прокуратура міста.

Нагадаємо, раніше родичі постраждалого заявили, що 17 червня міліціонери згвалтували його ломом в опорному пункті № 5 Петровського райвідділу міліції Донецька, куди його доставили за розпивання пива у громадському місці.