RU

Проти засновників "5 каналу" порушили справи щодо експорту пшениці

10.09.2010, 13:45

Митна служба України порушила дві кримінальні справи за фактом порушень митного законодавства при експорті пшениці на суму понад 23 млн. грн.

Як повідомляє прес-служба Митної служби, у першому випадку, згідно з наданою до митного органу декларацією і комерційними супровідними документами, вантаж "пшениця" на теплоході "Kaya Pioneer" (прапор Грузії) переміщався від ТОВ "Телерадіокомпанія "Експресс-інформ" ("5 канал", - ред.) на адресу однієї з швейцарських компаній. Згідно з документами, експортувалася "пшениця, групи А, м'яка, для продовольчих потреб, урожаю 2010 року, насипом, походженням з України: 1 класу - 650 000 кг, 2 класу - 2 000 000 кг, 3 класу - 350 000 кг нетто загальною вартістю майже 3,6 млн. грн".

Водночас під час здійснення митного контролю цього товару встановлено, що замість заявленої для митного оформлення пшениці 2-го і 3-го класу фактично переміщається пшениця 1-го класу загальною вагою 938 750 кг. "Це свідчить про те, що митному органу надані неправдиві дані. Вартість пшениці становить близько 2 млн. грн.", - сказано у повідомленні.

У другому випадку, згідно з наданою митному органу декларацією і комерційними супровідними документами, вантаж "пшениця" переміщався на теплоході "Kaya Pioneer" від ТОВ "Телерадіокомпанія "НБМ" ("5 канал", - ред.) на адресу однієї з швейцарських компаній. Внаслідок перевірки експертиза встановила, що, як і в першому випадку, митному органу надані документи, які містять неправдиві дані.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини