RU

Проти виробника футболок "Спасибі жителям Донбасу" порушили справу

07.09.2011, 14:34

Київська міліція порушила кримінальну справу стосовно посадових осіб поліграфічної компанії Prostoprint за незаконне використання символіки Євро-2012.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у Києві, в справі фігурують десять осіб, які організували незаконний бізнес, не маючи ліцензії на використання емблеми Євро-2012.

Внаслідок санкціонованих обшуків у приміщеннях компанії було вилучено готову продукцію та кліше.

У столичній міліції поки не мають в своєму розпорядженні інформацію, скільки контрафактної продукції було виготовлено. Разом з тим, відомо, що емблему Євро-2012 друкували на футболках високої якості, які закуповувалися в Бельгії.

Продукція реалізовувалася по ціні від 50 до 200 грн. за одиницю.

Бізнес був виявлено в ході контрольної закупівлі партії товару на суму 60 тис.грн., після того як офіційні співвласники торгової марки зробили відповідне звернення.

Нагадаємо, вчора ЗМІ повідомляли, що працівники київського УБОЗ провели обшук в компанії Prostoprint. Деякі видання пов'язували обшук з випуском компанією футболок з написом "Спасибі жителям Донбасу..." Однак в прес-службі ГУ МВС України повідомили, що слідчі дії проводилися "в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за підробку сувенірної продукції до Євро-2012". Інформацію про те, що дії міліції пов'язані з випуском вищезазначених футболок, у київській міліції спростували.

Євро-2012: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини