RU

Прокуратура вирішила перевірити всі згвалтування у Врадіївці

04.07.2013, 11:02
Прокуратура вирішила перевірити всі згвалтування у Врадіївці - Фото
a063f5ccaad11863882674fec8adaae0.jpg
Як повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області, прокуратура ініціювала додаткове вивчення матеріалів за фактами правомірності дій працівників Врадіївського РВ УМВС в Миколаївській області при розкритті кримінальних виробництв минулих років. У першу чергу це стосується умисних вбивств і згвалтувань.

Протягом 2011-2013 років на території Врадіївського району були скоєні 4 навмисних вбивства. Серед цих вбивств одне залишається нерозкритим - вбивство 15-річної дівчини.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про затримання  заступника начальника Врадіївського РВ УМВС в Миколаївській області за приховування злочину. "Попередньо можна говорити про те, що затриманий мало того, що не забезпечив повного і об'єктивного розкриття вчиненого злочину - він особисто, перебуваючи в дружніх відносинах з підозрюваними і з метою звільнити їх від відповідальності, незаконно вимагав від підлеглих приховати важливі факти. Ще раз повторюю - всі винні будуть покарані", - заявив прокурор Миколаївської області Андрій Курись.

26 червня в смт Врадіївка (Миколаївська область) двоє міліціонерів і водій таксі затягли в свій автомобіль 29-літню Дівчину Ірину Крашкову, вивезли її в лісосмугу біля села Сирово, побили і згвалтували. Дівчина перебуває в лікарні з множинними переломами черепа, забоями, рваними ранами.

Крашкова стверджує, що її згвалтували двоє офіцерів міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті, за її словами, брав участь таксист Сергій Рябіненко. Суд ухвалив заарештувати всіх трьох обвинувачених.

Міністр внутрішніх справ відсторонив голову обласної міліції Миколаєва. Офіційна причина - миколаївська міліція повідомила МВС не всю інформацію, що призвело до протестів людей. Крім того, генпрокурор Віктор Пшонка звільнив прокурора Врадіївського району області Сергія Мочалка за неналежне виконання функціональних обов'язків.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини