Прокуратура вирішила перевірити всі згвалтування у Врадіївці

Прокуратура вирішила перевірити всі згвалтування у Врадіївці - Фото
04.07.2013, 11:02

Працівників врадіївської міліції перевірять на предмет законності дій при розкритті тяжких злочинів

Як повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області, прокуратура ініціювала додаткове вивчення матеріалів за фактами правомірності дій працівників Врадіївського РВ УМВС в Миколаївській області при розкритті кримінальних виробництв минулих років. У першу чергу це стосується умисних вбивств і згвалтувань.

Протягом 2011-2013 років на території Врадіївського району були скоєні 4 навмисних вбивства. Серед цих вбивств одне залишається нерозкритим - вбивство 15-річної дівчини.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про затримання  заступника начальника Врадіївського РВ УМВС в Миколаївській області за приховування злочину. "Попередньо можна говорити про те, що затриманий мало того, що не забезпечив повного і об'єктивного розкриття вчиненого злочину - він особисто, перебуваючи в дружніх відносинах з підозрюваними і з метою звільнити їх від відповідальності, незаконно вимагав від підлеглих приховати важливі факти. Ще раз повторюю - всі винні будуть покарані", - заявив прокурор Миколаївської області Андрій Курись.

26 червня в смт Врадіївка (Миколаївська область) двоє міліціонерів і водій таксі затягли в свій автомобіль 29-літню Дівчину Ірину Крашкову, вивезли її в лісосмугу біля села Сирово, побили і згвалтували. Дівчина перебуває в лікарні з множинними переломами черепа, забоями, рваними ранами.

Крашкова стверджує, що її згвалтували двоє офіцерів міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті, за її словами, брав участь таксист Сергій Рябіненко. Суд ухвалив заарештувати всіх трьох обвинувачених.

Міністр внутрішніх справ відсторонив голову обласної міліції Миколаєва. Офіційна причина - миколаївська міліція повідомила МВС не всю інформацію, що призвело до протестів людей. Крім того, генпрокурор Віктор Пшонка звільнив прокурора Врадіївського району області Сергія Мочалка за неналежне виконання функціональних обов'язків.
Популярне