RU

Прокуратура вимагає суворіше покарати сина регіонала за вбивство

04.02.2012, 16:38
Прокуратура вимагає суворіше покарати сина регіонала за вбивство - Фото
Сергій Демішкан (Фото ТВі)
Заступник прокурора Київської області 31 січня цього року оскаржив у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ вирок Баришівського райсуду Києва у справі про заплановане викрадення і вбивство. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомила прес-служба прокуратури Київської області.

Згідно з повідомленням, судовим вироком у справі один громадянин був засуджений до семи років позбавлення волі, інший - до п'яти років, третій співучасник - до п'яти років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном у три роки.

"Підставами оскарження цього рішення суду стала невідповідність призначеного покарання тяжкості злочинів. Достатність призначеної міри покарання засудженим перевірить Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Баришівський райсуд Київської області засудив сина Сергія Демішкана (на фото), сина народного депутата від Партії регіонів Володимира Демішкана, який звинувачується в умисному викраденні і вбивстві директора авіакомпанії "Крунк" Василя Кривозуба, до умовного ув'язнення.

Співучасники вбивства - Сергій Левченко та Олександр Кудрін - отримали п'ять і сім років позбавлення волі.

Вбивство сталося ще в 2007 році. Суддя Баришівського райсуду Володимир Яременко, головуючий у справі, заявляв, що в справі "не було умислу на умисне вбивство.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини