RU

Прокуратура розглядає версії можливих терактів в Донецьку

17.11.2011, 16:58
Прокуратура розглядає версії можливих терактів в Донецьку - Фото
20b0ea0245d1373c8f1a484da4b656b6.jpg
Прокуратура Донецької області в середу порушила кримінальну справу за ознаками можливого скоєння терактів (ст.258 Кримінального кодексу України). Про це повідомив на брифінгу в четвер заступник прокурора Донецької області Євген Максаков.

За його словами, рішення порушити кримінальну справу з цього приводу було прийнято після здійснення терактів в трьох областях - Харківській, Запорізькій і Дніпропетровській, передає Інтерфакс-Україна.

"У Дніпропетровській, як відомо, загинула одна людина, у Харківській і Запорізькій жертв не було", - повідомив він.

Заступник прокурора зазначив, що напередодні відбулася робоча нарада в Донецькому обласному управлінні СБУ. "Зараз створено плани роботи, кожен підрозділ працює в посиленому режимі, йде патрулювання, відпрацьовуються місця масового скупчення людей", - повідомив Максаков.

За його словами, про будь-які зачіпки в цій кримінальній справі говорити зарано, поки з'ясовуються обставини вчинення терактів в цих областях.

"Будуть вживатися заходи, щоб розкрити і не допустити будь-яких правопорушень, або, не приведи боже, терактів", - повідомив Максаков.

Відповідаючи на питання про те, чи могли це бути націоналістично налаштовані організації, він зазначив: "Будуть розглядатися версії. На жаль, всі вони підпадають під таємницю слідства, але будуть розглянуті".

Максаков також звернувся з проханням до жителів Донецька, щоб вони повідомляли правоохоронним органам у разі виявлення підозрілих предметів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини