RU

Прокуратура розслідувала побиття журналіста охоронцями Януковича

17.06.2010, 13:00

Справою про побиття журналіста СТБ Сергія Андрушка буде займатися прокуратура. Про це заявив сьогодні журналістам на прес-конференції прокурор Києва Юрій Ударцов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прокурор, відповідаючи на питання журналістів, чи відомо органам про інцидент з журналістом, відповів: "Справді, наявний такий факт. Є заява про пошкодження у цієї людини. Зараз прокуратура Шевченківського району проводить перевірку за цим фактом".

Нагадаємо, інцидент стався після виступу глави держави на виставці "АГРО-2010", коли лідер попрямував оглядати техніку. За словами журналіста С.Андрушка, його оператор пішов за Президентом разом з іншими журналістами. "Я трохи спізнився, оскільки складав техніку, шнури... Коли я також став його доганяти, то дорогу мені перекрив невідомий чоловік", - розповів С.Андрушко.

На прохання журналіста представитися, чоловік (як потім виявилося - співробітник Управління держохорони) відповів відмовою. "Коли я попередив його, що все буду знімати на телефон, він заламав мені руки і кинув на газон. До нього приєднався ще один чоловік", - розповів журналіст.

В Управлінні держохорони поспішили вибачитися за непорозуміння. Сам охоронець на час розслідування усунений від служби.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини