RU

Прокуратура Криму збирається розібратися з доступом до пляжів

30.04.2010, 13:30

Прокуратура Криму пообіцяла розібратися з доступом до пляжів. Про це повідомив глава Держслужби туризму і курортів Анатолій Пахля сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання ЛІГАБізнесІнформ.

За словами А.Пахлі, ця проблема набула такої гостроти, що вже потрібно говорити про певні заходи. Він також зазначив, що 28 квітня під час наради у Криму за участю суб'єктів туристичного бізнесу і представників республіканської влади заступник прокурора АР Крим Таміла Дробицька заявила про намір прокуратури з'ясувати, яким чином у Криму з'явилися об'єкти не тільки у стометровій прибережній смузі, але й безпосередньо на березі моря.

Він також наголосив, що судячи з реакції АР Крим, у влади на сьогоднішній день є і воля, і намір вирішувати ці питання. Щодо доступу до пляжів в інших регіонах України А.Пахля зазначив, що необхідно документально оформити єдину чітку державну позицію з цього питання, що і пообіцяв зробити найближчим часом.

Нагадаємо, раніше Рада міністрів АР Крим прийняла рішення, що вхід на пляжі загального користування для відпочиваючих і жителів автономії буде безкоштовним.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини