RU

Програма "Українська книга" задовольнить лише десяту частину пропозицій видавців

18.10.2010, 15:55

У 2010 році за програмою "Українська книга" за рахунок коштів державного бюджету планується видати книг на 33 млн. грн., тоді як загальна сума пропозицій від видавництв у поточному році становила близько 300 млн. грн. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції глава Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Плаксюк зазначив, що 14 жовтня колегія Держкомтелерадіо схвалила проект Переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга" на 2010 рік. До переліку відібрано близько 120 видавничих проектів на загальну суму 33 млн. грн.

Ю.Плаксюк пояснив, що програма "Українська книга" складається з шести розділів - "Видання для дітей і юнацтва", "Твори класиків української літератури, лауреатів Національної премії ім. Шевченка і сучасних українських письменників", "Твори класиків зарубіжної літератури у перекладі на українську мову", "Науково-популярні видання", "Довідкові та інформаційні видання" і "Видання на мовах національних меншин України".

Загалом, за словами Ю.Плаксюка, до проекту 2010 року надійшло 1200 пропозицій на загальну суму близько 300 млн. грн. від 130 видавництв і видавничих організацій України. Водночас у державному бюджеті на 2010 рік на програму "Українська книга" передбачено 33 млн. грн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини