RU

Призову на строкову службу в 2014 не буде, - глава Міноборони

25.06.2013, 10:54
Призову на строкову службу в 2014 не буде, - глава Міноборони - Фото
Павло Лебедєв

Призову на строкову військову службу в 2014 році точно не буде, так як відбудеться перехід на контрактну армію. Про це заявив глава Міністерства оборони Павло Лебедєв.

"2013 рік - останній, коли на строкову військову службу є призов. З 2014 року відбудеться повний перехід на контрактну армію. Тобто весняного призову-2014 на строкову службу вже не буде. Але дуже багато молоді хоче служити, плануючи свою подальшу кар'єру в міліції та інших силових структурах. Ми йдемо їм назустріч: надамо можливість добровільної служби в якості резервістів або учасників програм підготовки солдатів запасу. Зараз опрацьовується проект поправок до закону про військову службу", - сказав Лебедєв в інтерв'ю
Сегодня.

За словами міністра, зміни торкнуться й самої армії, а саме в якості переходу на нову техніку. Крім того, до 2017 року очікується, що чисельність Збройних сил сягатиме 122 тисяч осіб, на даний час їх 180 тисяч. "Пріоритети - авіація, зенітні ракетні комплекси, озброєння радіотехнічних військ, ракетні комплекси, корабельний склад, засоби автоматизації управління військами (силами), безпілотні літальні апарати, тренажери. До 2017 року ми плануємо закупити корвет, два літаки Ан-70, до 10 бронекатерів, модернізувати бойові літаки, вертольоти, зенітні ракетні та радіолокаційні комплекси, розробити сучасний ракетний комплекс корабельного базування", - додав він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини