RU

Прийнятий порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань

03.09.2012, 16:24
Прийнятий порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань - Фото
Фото: jurliga.ligazakon.ua
Генеральний прокурор України наказом від 17 серпня 2012 № 69 затвердив Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як повідомляє ЮРЛІГА, положення визначає порядок формування та ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, а також надання відомостей з нього.

Згідно з положенням, реєстр - це створена за допомогою автоматизованої системи електронна база даних, відповідно до якої здійснюється збирання, зберігання, захист, облік, пошук, узагальнення даних, зазначених у п. 2.1 положення (передбачає перелік відомостей, які вносяться до реєстру), які використовуються для формування звітності, а також надання інформації про відомості, внесених до реєстру.

Реєстр створено та ведеться відповідно до вимог новоприйнятого Кримінального процесуального кодексу України з метою забезпечення єдиного обліку кримінальних правопорушень і прийнятих під час досудового розслідування рішень, осіб, які їх вчинили, і результатів судового провадження. Крім того, творці розраховують за допомогою реєстру добитися оперативного контролю за дотриманням законів під час проведення досудового розслідування, а також аналізу стану і структури кримінальних правопорушень, вчинених у державі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини