RU

Притік працівників із регіонів до Києва послабшав

14.07.2008, 13:40

Активний притік кадрів із регіонів до столиці послабшав. Водночас, спостерігається зворотний процес, коли кияни їдуть працювати до обласних міст-мільйонерів на більш високі посади та вищу оплату праці. Про це заявила директор рекрутингової компанії "Форсаж" Олена Грищук.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі компанії "Форсаж", останнім часом українських роботодавців та рекрутерів усе більше непокоїть проблема міграції персоналу. На думку О. Грищук, на українському ринку праці "текучість" кадрів особливо високий на підприємствах, що працюють у сфері банківського та торгового обслуговування, а також у готельному та ресторанному бізнесі. Так, у першому випадку це пояснюється перенасиченням ринку праці персоналом у цій галузі, а у другому - сезонністю.

"Ступінь міграції персоналу залежить не лише від посади працівника або рівня його зарплати, але й від сегменту ринку. А термін роботи на одному місці багато в чому визначається ступенем лояльності співробітника до компанії", - зауважує О. Грищук.

Нагадаємо, з метою повної легалізації сфери зайнятості в столиці розглядається можливість реєстрації найманих працівників-некиян .За словами Леоніда Черновецького, у столиці вже функціонує процес "детінезації" зайнятості найманих працівників у підприємців. Так, роботодавці та наймані працівники укладають трудові угоди, на основі яких останні реєструються у службі зайнятості, сплачують податки та отримують усю необхідну соціальну допомогу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини