Під час спроби підірвати громадський туалет загинув киянин

Під час спроби підірвати громадський туалет загинув киянин - Фото
Источник фото: militia.kiev.ua
19.12.2012, 12:21

Міліція каже, що загиблий чоловік вже цілий рік практикував виготовлення вибухівки

Як повідомляє прес-служба київської міліції, у селі Горенка Київської області в громадському туалеті під час установки саморобного вибухового пристрою підірвався киянин. В результаті вибуху споруда була повністю зруйнована.

Про подію в міліцію повідомив водій маршрутного таксі, який з колегами в момент вибуху відпочивав на кінцевій зупинці в селі Горенка і став свідком події. Правоохоронці, які прибули на місце, виявили плати двох мобільних телефонів. Частини тіла невідомого чоловіка розкидало в радіусі декількох десятків метрів від епіцентру вибуху.

У підсумку встановлено, що загиблий - 35-річний киянин. Чоловік працював на будівництві, конфліктів із законом раніше не мав. Згідно з попередньою версією міліції, близько року тому чоловік почав активно цікавитися в інтернеті виготовленням вибухівки та вибухових пристроїв. Випробування власноруч виготовлених зразків проводив у лісі. "Підривав спочатку кущі, потім перейшов на дерева. Моменти, коли вибухом викорчовує величезні дерева, знімав на мобільний телефон. Таким чином, через рік у нього зібрався солідний архів документування смертельно небезпечного хобі", - розповіли в МВС.

"Підрив громадської вбиральні в селі Горенка, швидше за все, був новим етапом у діяльності доморощеного вибухотехніка", - резюмують в міліції.