RU

При Кабміні створено Український інститут національної пам'яті

12.01.2011, 15:25

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про створення Українського інституту національної пам'яті як науково-дослідної установи, яка буде знаходитися в управлінні уряду. Як повідомляє прес-служба Кабміну, постанову прийнято на виконання Указу Президента від 9 грудня 2010 року.

Документом також визначено основні завдання Українського інституту національної пам'яті. Зокрема, він буде займатися науковим та аналітичним забезпеченням формування державної політики з питань національної пам'яті, розробкою в межах своїх повноважень науково обгрунтованих рекомендацій Кабінету Міністрів в сфері реалізації гуманітарної політики.

Одним з основних завдань інституту є також виконання державних програм фундаментальних і науково-практичних досліджень проблем національної пам'яті українського народу, її впливу на формування громадянського суспільства, української нації.

Крім того, Інститут національної пам'яті буде здійснювати наукові і науково-практичні дослідження українських традицій утворення держави, боротьби українського народу за свободу і соборность України, вивчатиме трагічні події в історії народів України і братиме участь в заходах щодо увічнення пам'яті їх жертв.

Також інститут буде займатися науково-просвітницькою роботою, освітньою діяльністю, пов'язаною з проблемами національної пам'яті українського народу.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Адміністративна реформа: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини