RU

Правила проходження зовнішніх тестів у 2009 році можуть змінитися

01.08.2008, 10:33

Міністерство освіти і науки (МОН) України має намір у 2009 році зменшити кількість предметів зовнішнього незалежного тестування. Зокрема, у 2009 році їх планується провести 8 замість 11, як було раніше. Про це йдеться у проекті наказу МОН "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2009 році".

Як повідомляє прес-служба МОН, у 2009 році випускники зможуть складати тести з 8 предметів: української мови та літератури, історії України, математики, біології, фізики, хімії, географії, з однієї іноземної мови (на вибір) - англійської, німецької, французької або іспанської.

Так, школярі матимуть право пройти зовнішнє тестування не більш ніж з 5 предметів, а тестування з української мови та літератури буде обов'язковим для всіх випускників. Математику обов'язково складатимуть випускники загальних, природо-математичних та технологічних класів, історію України - випускники філологічних, суспільно-гуманітарних, художньо-естетичних та спортивних класів.

Нагадаємо, сьогодні на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) буде розміщено детальну інформацію про результати зовнішнього незалежного тестування. Результати буде представлено у вигляді таблиці в розрізі кожної адміністративно-територіальної одиниці (область, місто, район) та навчального закладу системи загальної середньої освіти.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини