RU

Постраждалу в Миколаєві дівчину планують відправити до Донецька

16.03.2012, 17:06
Постраждалу в Миколаєві дівчину планують відправити до Донецька - Фото
9a56b9e141e7bc175fa0a8db080cee24.jpg
Про це сьогодні повідомила народний депутат від Партії регіонів, голова парламентського Комітету з питань охорони здоров'я Татяна Бахтєєва. "Я вчора особисто відправила до Оксани лікарів з Донецького обласного опікового центру, якому 50 років, який успішно працює й дуже відомий своїм досвідом не тільки в нашій країні, а й в країнах СНД та Європи. Керівник цього центру Еміль Фісталь - доктор медичних наук, професор, який врятував сотні життів шахтарів, професіонал найвищого рівня, бере участь у всіх міжнародних конференціях, є автором 300 наукових робіт. І ось вночі він поїхав з бригадою хірургів до Оксани, взяв із собою апарат для очищення ран - кавітатор, зробив всі процедури, і стан дівчинки трохи покращилося ", - розповіла Бахтєєва, яку цитує прес-служба Партії регіонів.

За її словами, фахівці, які оглянули Оксану Макар, прийшли до висновку, що було упущено дорогоцінний час, необхідний для негайного порятунку дівчини. "Місцеві лікарі зробили величезну помилку, помістивши Оксану в звичайну лікарню, а не в опікове відділення. Це посилило й без того важкий стан дівчинки", - зазначила депутат.

Вона також заявила, що лікування постраждалої необхідно продовжити в Донецьку, в опіковому центрі. За словами парламентарія, зараз дівчині необхідно перебування на спеціальному флюідізірованому ліжку - Клінітрон. Таких протиопікових пристроїв в Донецьку 9, вони є не у всіх містах України.

Тому, за інформацією Бахтєєвої, для транспортування Оксани в Донецьк був спеціально підготовлений літак Як-42, додатково обладнаний спеціальним трансформатором для енергозабезпечення апарату штучного дихання, який підтримує життєдіяльність дівчини.

"Зараз ми робимо все можливе, щоб її доставили в Донецьк в опіковий центр. У ньому є відділення, де можна врятувати життя цієї дівчини. Я взяла під особистий контроль цю ситуацію: забезпечення літаком, всіма медикаментами. Будемо сподіватися на високий професіоналізм лікарів і молитися , просити Бога врятувати життя цієї дитини", - додала депутат.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини