RU

Посли 16 країн закликали Україну захищати права ЛГБТІ

16.05.2018, 16:11
Посли 16 країн закликали Україну захищати права ЛГБТІ - Фото
Фото: pixabay.com

Посли 16 держав (Австралії, Австрії, Бельгії, Кіпру, Данії, Канади, Європейського Союзу, Фінляндії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Швеції, Швейцарії, Великобританії США), а також глава представництва ЄС в Україні закликали Україну підтримувати рівність , гідність і верховенство права і забезпечити права ЛГБТІ. Про це повідомляє Дзеркало тижня.

"Україна досягла помітного прогресу у визнанні і захисті прав людини, але ця робота ще не завершена. Ми закликаємо Україну, спираючись на ці успіхи, і в подальшому підтримувати рівність, гідність і верховенство права для всіх... Міжнародне співтовариство, як і раніше прихильне безпеці лесбіянок, геїв, бісексуальних, транссексуальних і інтерсекс - українців і українок, їх друзів, рідних і всіх прихильників толерантності і рівності в Україні", - йдеться в спільній заяві.

Дипломати нагадали про те, що на 17 червня 2018 у Києві запланований Марш рівності.

"Ми спільно закликаємо поліцію і держслужбовців по всій Україні підтримувати і захищати права ЛГБТІ-людей і їх прихильників на проведення цих заходів. Ми також просимо всіх українців поважати право своїх співгромадян на мирні зібрання", - додали посли.

У Києві 10 травня праві зірвали лекцію про ЛГБТ-спільноту.

На початку травня в Полтаві представники партії Національний корпус зірвали тренінг організації TERGO для психологів, присвячений особливостям роботи з представниками ЛГБТ-спільноти.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини