RU

Порушено справу проти лікарів, які забули зажим в животі пацієнта

04.10.2012, 14:04
Порушено справу проти лікарів, які забули зажим в животі пацієнта - Фото
Фото: ЕРА
За вказівкою прокуратури Донецької області порушено кримінальну справу за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медперсоналом Добропільської центральної міської лікарні.

Як повідомляє прес-служба прокуратура Донецької області, встановлено, що в лютому 2007 року при проведенні хірургічної операції лікарями хірургічного відділення медичного закладу в черевній порожнині пацієнта був залишений металевий затиск. Халатність з боку медперсоналу призвела до тяжких наслідків для здоров'я чоловіка і спричинила за собою тривалу втрату працездатності. Завдані збитки кваліфікується як заподіяння тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.

Була проведена дослідча перевірка з метою з'ясування всіх обставин інциденту і його наслідків, в тому числі була проведена судово-медична експертиза. За результатами перевірки органами міліції 1 жовтня 2012 року було порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст.140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником) КК України.

В даний час ведуться слідчі дії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини