Порушено справу проти лікарів, які забули зажим в животі пацієнта

04.10.2012, 14:04
Порушено справу проти лікарів, які забули зажим в животі пацієнта - Фото
Фото: ЕРА

В одній з лікарень Донецької області хірурги під час операції залишили в животі пацієнта інструмент, що спричинило тяжкі наслідки для його здоров'я

За вказівкою прокуратури Донецької області порушено кримінальну справу за фактом неналежного виконання професійних обов'язків медперсоналом Добропільської центральної міської лікарні.

Як повідомляє прес-служба прокуратура Донецької області, встановлено, що в лютому 2007 року при проведенні хірургічної операції лікарями хірургічного відділення медичного закладу в черевній порожнині пацієнта був залишений металевий затиск. Халатність з боку медперсоналу призвела до тяжких наслідків для здоров'я чоловіка і спричинила за собою тривалу втрату працездатності. Завдані збитки кваліфікується як заподіяння тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.

Була проведена дослідча перевірка з метою з'ясування всіх обставин інциденту і його наслідків, в тому числі була проведена судово-медична експертиза. За результатами перевірки органами міліції 1 жовтня 2012 року було порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст.140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником) КК України.

В даний час ведуться слідчі дії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев