RU

Порушено кримінальну справу щодо перешкодження роботі журналістів

22.07.2010, 15:35

В Україні порушено і передано до суду справу за статтею 171 Кримінального кодексу "перешкоджання журналістської діяльності". Про це повідомив сьогодні на прес-конференції Генеральний прокурор Олександр Медведько.

"Йшлося про те, що 4 червня перешкоджали журналістській діяльності у місті Дніпропетровську в Жовтневому районі. Кримінальну справу щодо цих подій 4–5 червня порушила прокуратура, і кримінальну справу проти Антоновського, де постраждали Махнюк і Греков, журналісти-телевізійники, спрямовано до суду. Антоновскому пред'явлено обвинувачення "перешкоджання у виконанні професійної діяльності журналістів", за статтею 171 Кримінального кодексу України", - сказав О.Медведько.

Крім того, реагуючи на репліку журналістів, коли буде рішення щодо Олега Калашнікова, О.Медведько сказав: "Щодо Калашникова буде рішення".

Нагадаємо, у липні 2006-го О.Калашников став учасником інциденту в наметовому містечку біля Верховної Ради між членами Партії регіонів і тележурналистами СТБ. Народний депутат вимагав віддати касету з відзнятим відеоматеріалом, після чого оператору ніби були завдані тілесні пошкодження, через які він опинився на лікарняному ліжку. Партія регіонів протягом року не могла придумати, як вчинити зі своїм депутатом. Зрештою, регіонали вирішили не включати О.Калашнікова до виборчого списку Партії регіонів на дострокових парламентських виборах 2007 року. Водночас з рядів партії його не викреслили.

Олександр Медведько: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини