Портал LIGA.net переміг в конкурсі "Фаворит Успіху - 2016"

13.06.2017, 16:19
Портал LIGA.net переміг в конкурсі
a94344b8a312a81f725f3b642403cd2b.jpg

У категорії "Новинний портал" LIGA.net став кращим серед 48 номінантів

Портал LIGA.net  переміг в конкурсі "Фаворит Успіху - 2016" в категорії "Новинний портал". Нагородження відбулося 8 червня в столичному концерт-холі FreeDOM.

У своїй категорії LIGA.net став кращим серед 48 номінантів.

Натисніть на картинку для збільшення

Портал LIGA.net переміг в конкурсі "Фаворит Успіху - 2016"

"На ринку медіа сьогодні непросто утримувати позиції лідерів. Ми дуже раді отримати цю нагороду вже не перший раз. Для нас, як для прозорого медіа-бізнесу, головним показником успіху є довіра читачів і їх оцінка нашої діяльності. Це заслуга нашої редакції і всієї команди", - сказав, отримуючи нагороду, Дмитро Бондаренко, генеральний директор групи компаній ЛІГА.

У номінації "Новинний портал" LIGA.net перемагав також в 2009 році.

Медалі "Фаворит Успіху" щорічно вручаються кращим брендам в Україні. Голосування проходило протягом усього 2016 року. За даними організаторів, було опитано понад 38 тис. респондентів. У визначенні найкращих торгових марок, компаній взяли участь понад 200 експертів. Дані, отримані в ході анкетування, обробляються фахівцями маркетингової дослідницької компанії InMind, після чого проходять аудит в Київському міжнародному інституті соціології (КМІС). Онлайн-голосування передбачає реєстрацію і захист від накруток.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов