RU

Pornhub вносить істотні зміни в роботу сайту

09.12.2020, 21:32
Pornhub вносить істотні зміни в роботу сайту - Фото
Фото: depositphotos.com

Pornhub вносить серйозні зміни у свій сервіс після публікації в New York Times статті, в якій зазначається слабке дотримання політики сайту, що призвело до експлуатації дітей, повідомляє Engadget. Тепер неперевірені користувачі не зможуть завантажувати відео на ресурс і зникає можливість завантажувати відео з ресурсу.

Нові правила значно змінюють політику сайту: якщо раніше відео могла завантажити будь-яка людина, то тепер ця функція буде доступна лише верифікованим користувачам, які попередньо заповнять "протокол ідентифікації". Сервіс також заблокує можливість завантажувати з ресурсу більшу частину контенту.

Компанія заявляє, що розширила свою роботу з модерації контенту, створивши "червону команду", яка буде займатися аудитом платформи на предмет потенційно незаконних матеріалів. Оновлені правила верифікації користувачів почнуть діяти з наступного року, а ось заборона на скачування відео "набирає чинності негайно", за винятком платних завантажень.

У наступному році Pornhub випустить свій перший звіт про прозорість із більш детальною інформацією про "контент, що повинен і не повинен з'являтися на платформі", а також про свою роботу з Національним центром зниклих безвісти й експлуатованих дітей (NCMEC).

Pornhub піддався критиці після того, як  розслідування New York Times показало, що компанія не забезпечує належним чином дотримання своїх власних правил і майже не пропонує правового захисту жертвам відео.

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини