RU

Популярність заспокійливого застосунку Calm зростає завдяки виборам в США

06.11.2020, 15:48
Популярність заспокійливого застосунку Calm зростає завдяки виборам в США - Фото
Фото: Calm

Після запуску рекламної кампанії, присвяченій виборам в США, сервіс для медитацій Calm істотно збільшив свою популярність: застосунок стали частіше згадувати в соцмережах і активніше завантажувати в магазинах застосунків, пише TechCrunch.

Изображение: App Annie

Застосунок Calm став спонсором передачі Key Race Alerts на CNN, яка розповідає про результати виборів в США. Під час передачі на екранах телеглядачів спливало повідомлення про те, що сервіс є партнером проєкту, а також показувався заспокійливий ролик з дощем.

За час кампанії Calm піднявся на 20 позицій в американському AppStore і зайняв 79-е місце в США в рейтингу застосунків та ігор. Він також став найпопулярнішим в категорії "Здоров'я та фітнес" в США. За даними аналітичної компанії Talkwalker, з початком маркетингової кампанії згадки застосунку в соцмережах збільшилися на 248% і досягли 9 700 постів.

Представник Calm розповів, що вибори можуть бути джерелом стресу для багатьох, а сервіс Calm допомагає при тривозі за допомогою медитацій та розслаблюючих звуків. "Наша мета під час передачі Key Race Alerts CNN була в тому, щоб подарувати глядачам момент спокою і нагадати про необхідність зробити глибокий вдих під час стресової ночі", – зазначив він.


Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе
Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини