RU

Понад 5 тисяч батьків забули зареєструвати новонароджених дітей

29.07.2010, 11:50

З початку 2010 року органи реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) склали 5317 протоколів про порушення терміну реєстрації новонароджених. Кількість протоколів про порушення без поважних причин склала понад 2% від загальної кількості зареєстрованих дітей. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Міністерства юстиції.

Постійними і багаторічними лідерами із невчасної реєстрації новонароджених є жителі Києва, Одеської і Дніпропетровської областей. Зокрема, з початку року на вказані три регіони припало більше 40% протоколів про порушення термінів реєстрації новонароджених.

При цьому, якщо у Дніпропетровській області 707 випадків невчасної реєстрації доводилося на майже 35 тисяч народжень, що в 2010 році є найбільшим показником по Україні, то в Одеській області і Києві зафіксовано ще більше порушень - 729 і 745 відповідно - при утроє меншій народжуваності, ніж в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, з 1 січня 2004 року Сімейний кодекс України передбачає місячний термін для реєстрації новонародженої дитини. Кодексом також передбачена відповідальність батьків у вигляді сплати штрафу, якщо дитина без поважних причин не була зареєстрована у встановлений термін.

З початку року органами РАЦС в Україні було зареєстровано майже 250 тисяч новонароджених.

Демографічна ситуація: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини