RU

Понад 100 абітурієнтів цього року - від 60 і старше

09.04.2010, 10:43

Найстаршому охочому взяти участь у зовнішньому оцінюванні знань у 2010 році - 64 роки. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, крім того, за інформацією УЦОЯО, 100 осіб, які зареєструвалися для участі у зовнішньому оцінюванні, досягли 60-річного віку. До того ж порівняно з попереднім роком, збільшилася кількість абітурієнтів, які живуть у сільській місцевості. Вони становлять 34,9% від загальної кількості зареєстрованих.

В УЦОЯО також зазначили, що виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання 288 осіб, які перебувають в установах виправної системи. Відповідно до умов прийому у вищі навчальні заклади, регіональні центри оцінювання якості освіти видали 815 довідок особам, яким через стан їхнього здоров'я УЦОЯО не можуть створити умови для успішного проходження тестування. Вони будуть складати вступні іспити у вищих навчальних закладах у традиційній формі.

Нагадаємо, Міністерство юстиції України зареєструвало наказ Міносвіти України (МОН) про Зміни до Умов прийому у вищі навчальні закладу України у 2010 році.

Освіта: добірка новин>>>

Вступна кампанія-2010: пропозиції Табачника


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини