RU

Понад 1 млрд людей подивилися відео українських авторів у YouTube лише за 3 місяці

24.03.2021, 18:01
Понад 1 млрд людей подивилися відео українських авторів у YouTube лише за 3 місяці - Фото
Фото: unsplash.com

YouTube проаналізував, як змінювався український контент за час пандемії, а також підрахував статистику популярності окремих тематик і каналів. Liga.net ознайомилася зі звітом компанії.

Згідно з даними компанії, 2 млрд користувачів у світі заходять у свої акаунти щомісяця. Кількість українських каналів зі 100 000 передплатників і більше за останній рік зросла на 35%, а каналів з 1 млн передплатників і більше – на 45%. У середньому український користувач щодня проводить у YouTube понад 55 хвилин.

Источник: YouTube

Джерело: YouTube

Що стосується самого контенту, то за час пандемії більшої популярності в світі набув контент, що допомагав людям вчитися, розвиватися і відпочивати, не виходячи з дому. Так, щоденні перегляди відео домашніх тренувань виросли на 340%, відео з медитаціями виросли в переглядах на 35%, а перегляд кулінарних каналів збільшився на 45%.

В українському сегменті YouTube за останній рік виникли досить унікальні тренди, йдеться в звіті. Так, у грудні 2020 року освітній контент (фізика, математика й хімія) в Україні дивилися на 50% активніше, ніж за рік до цього. Значно зріс інтерес глядачів до локального туристичного контенту – відео про походи і рафтинг виросли в переглядах більш ніж на 80%.

Источник: YouTube

Джерело: YouTube

Одним із найцікавіших трендів в українському YouTube під час пандемії став контент, присвячений рибництву – час перегляду відповідних відео зріс на 50% у грудні 2020 року порівняно з груднем 2019 року.

Експорт контенту на іншомовні ринки продовжує бути актуальним й активно розвивається в українському YouTube. За останні 3 місяці понад 1 млрд користувачів у всьому світі дивилися канали українських авторів, а серед найпопулярніших мов (окрім української та російської), на яких ведуть свої канали українці: англійська, іспанська, хінді та арабська.

Серед успішних прикладів YouTube-каналів українських авторів, які створюють контент для глядачів інших країн платформа зазначила такі канали:

  • канал іспанською мовою  Hola Amigos  (5,7 млн ​​передплатників і 2,6 млрд переглядів);
  • Diana Series (1,4 млн передплатників і понад 500 млн переглядів) на арабській;
  • пізнавальний канал англійською – Ridddle (3,78 млн передплатників і понад 450 млн переглядів);
  • англійська і німецька версії популярного каналу SlivkiShow;
  • Booba (понад 2 млрд переглядів);
  • VexTrex (понад 4,5 млрд переглядів);
  • в'язання гачком від каналу  Crochet.ElenaRugalStudio (730 тис. передплатників);
  • канал спідкубера  Cubastic  (650 тис. передплатників) англійською мовою.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини