RU

Польські прикордонники витурили 30 українських заробітчан

03.08.2010, 12:59

30 громадян України, які працювали у Польщі без належного оформлення документів, за рішенням польської прикордонної служби повернуті в Україну. Представники польського сільгосппідприємства, на якому вони працювали, оскаржать це рішення. Про це сьогодні на брифінгу повідомив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Дікусаров уточнив, що українців затримала прикордонслужба Республіки Польща 27 липня. Виявилося, що вони працювали без відповідних дозволів на працевлаштування на сільськогосподарському підприємстві у місті Пшина.

За словами О.Дікусарова, завдяки оперативному втручанню українського консульства, трьох українців було звільнено 27 липня, інших - наступного ранку. "Всі громадяни України отримали постанову прикордонної служби про необхідність покинути територію Польщі до 3 серпня цього року. На сьогодні на виконання рішення прикордонної служби Республіки Польща, за нашою інформацією, вже всі громадяни України покинули територію Польщі. Водночас, з метою продовження трудових відносин з громадянами України, польське сільськогосподарське підприємство, про яке йшлося, планує оскаржити рішення прикордонслужби Республіки Польща", - сказав він.

О.Дікусаров також додав, що проходження цієї справи відстежує Департамент консульської служби МЗС України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини