RU

Половина українських школярів поїде у табори коштом держави

06.04.2011, 12:10

Кабінет Міністрів збирається цього року оздоровити за рахунок бюджету не менше половини дітей шкільного віку. Про це заявив сьогодні Прем'єр-міністр Микола Азаров під час засідання уряду.

"Шановні колеги, час почати підготовку до літнього відпочинку і оздоровлення дітей. Завдання Мінфіну, місцевим бюджетам - забезпечити фінансування оздоровчої кампанії 2011 року. Уряд бере на себе зобов'язання коштами бюджету оздоровити не менше 50% дітей шкільного віку, забезпечити виконання цього завдання передбачається також шляхом здешевлення вартості путівок у дитячі оздоровчі установи", - зазначив М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами глави уряду, цього року для оздоровлення і відпочинку дітей у центрах "Артек" і "Молода гвардія" у держбюджеті передбачено понад 160 млн. грн., і за рахунок цих коштів планується прийняти близько 32 тисяч дітей пільгових категорій.

"Артек" і "Молода гвардія" вже почали свою роботу. За час першої тематичної зміни оздоровлено більше двох тисяч дітей з усіх регіонів України. І ще до початку оздоровчої кампанії я вимагаю від причетних до неї міністерств і відомств налагодити, узгодити систему контролю за її ходом", - зазначив Прем'єр.

Також М.Азаров повідомив, що з метою визначення якості послуг з оздоровлення і відпочинку цього року триватиме робота з державної атестації дитячих установ і присвоєння їм відповідних категорій.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини