RU

Поліція відкрила справу через слова продюсера 1+1 про українську мову

25.02.2020, 16:04
Поліція відкрила справу через слова продюсера 1+1 про українську мову - Фото
Олена Єремєєва (Фото - скріншот із відео)

Поліція відкрила кримінальне провадження через слова продюсера 1+1 Олени Єремєєвої про українську мову. Про це в Facebook повідомив нардеп від Європейської солідарності Володимир Ар'єв, прикріпивши копію листа від Нацполіції.

Єремєєва заявляла, що "мелодрами українською мовою виглядають гірше, ніж комедії", а пізніше стверджувала, що її слова були вирвані з контексту.

"Кримінальне провадження проти продюсерки 1+1, для якої українська мова виявилася неповноцінною, порушено. Стежимо за результатами розслідування", - написав нардеп. Справу відкрито за фактом ч.1 ст.161 кримінального кодексу (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності або ставлення до релігії).

Поліція відкрила справу через слова продюсера 1+1 про українську мову
  • 7 лютого повідомлялося, що Єремєєва заявила, що "мелодрами українською мовою виглядають гірше, ніж комедії". Пізніше вона заявила, що її слова були вирвані з контексту.
  • За словами Єремєєвої, йшлося про те, що в різних жанрах є своя специфіка, і виробництво драм і мелодрам відрізняється від комедій і вимагає іншого підходу.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини