Політологи стверджують, що Київ налаштований антигрузинськи

15.08.2008, 12:15

Україна програла інформаційну війну Росії. Такий висновок соціологічного дослідження, проведеного учасниками Союзу молодих політологів України. За даними експертів, жителі Києва не схвалюють дій українського керівництва, спрямованих на підтримку Грузії...

Україна програла інформаційну війну Росії. Такий висновок соціологічного дослідження, проведеного учасниками Союзу молодих політологів України. За даними експертів, жителі Києва не схвалюють дій українського керівництва, спрямованих на підтримку Грузії у цій війні, і вважають головним винуватцем бойових дій у Грузії самих грузинів.

Зокрема, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Союзі, згідно із результатами опитування, більшість киян схильні вважати головним винуватцем бойових дій у Грузії самих грузинів. При цьому респонденти не схвалюють дій українського керівництва, спрямованих на підтримку Грузії у цій війні.

Відповідаючи на питання: "Як ви вважаєте, хто більше винен у конфлікті між Грузією та Росією у Південній Осетії та Абхазії?, "31,2% киян повністю повторили позицію російських ЗМІ - "Однозначно Грузія". "Переважно Грузія" – так відповіли 24,1% опитаних. Водночас, вважають Росію винуватцем конфлікту 18,9% киян, а що винна "Переважно Росія" – 6% опитаних.

Разом з тим, 37% респондентів сказали, що вони абсолютно не схвалюють дій українського керівництва із приводу підтримки Грузії. Загалом не схвалюють, але вважають деякі дії керівництва України правильними 20,1%. Водночас, повністю підтримують 14%, а загалом схвалюю, але не всі дії" сказали 10,9% опитаних. Не задумувалися над цим питанням 18,1% респондентів.

Опитування проходило 12-13 серпня. Було опитано 1500 киян. Статистична похибка не перевищує 1,5%.

Детальніше про конфлікти на грузинському кордоні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации