RU

Політологи стверджують, що Київ налаштований антигрузинськи

15.08.2008, 12:15

Україна програла інформаційну війну Росії. Такий висновок соціологічного дослідження, проведеного учасниками Союзу молодих політологів України. За даними експертів, жителі Києва не схвалюють дій українського керівництва, спрямованих на підтримку Грузії у цій війні, і вважають головним винуватцем бойових дій у Грузії самих грузинів.

Зокрема, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Союзі, згідно із результатами опитування, більшість киян схильні вважати головним винуватцем бойових дій у Грузії самих грузинів. При цьому респонденти не схвалюють дій українського керівництва, спрямованих на підтримку Грузії у цій війні.

Відповідаючи на питання: "Як ви вважаєте, хто більше винен у конфлікті між Грузією та Росією у Південній Осетії та Абхазії?, "31,2% киян повністю повторили позицію російських ЗМІ - "Однозначно Грузія". "Переважно Грузія" – так відповіли 24,1% опитаних. Водночас, вважають Росію винуватцем конфлікту 18,9% киян, а що винна "Переважно Росія" – 6% опитаних.

Разом з тим, 37% респондентів сказали, що вони абсолютно не схвалюють дій українського керівництва із приводу підтримки Грузії. Загалом не схвалюють, але вважають деякі дії керівництва України правильними 20,1%. Водночас, повністю підтримують 14%, а загалом схвалюю, але не всі дії" сказали 10,9% опитаних. Не задумувалися над цим питанням 18,1% респондентів.

Опитування проходило 12-13 серпня. Було опитано 1500 киян. Статистична похибка не перевищує 1,5%.

Детальніше про конфлікти на грузинському кордоні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини