Поетапний вихід із карантину може бути невигідний кінотеатрам - Мінкульт

19.05.2020, 18:31
Поетапний вихід із карантину може бути невигідний кінотеатрам - Мінкульт - Фото
Світлана Фоменко (Фото - прес-служба Міністерства культури, молоді та спорту)

У Кабінеті міністрів думають про те, щоб на першому етапі відкрити кінотеатри з обмеженням у 30% заповнених місць у залі, але такий варіант може бути невигідний галузі. Про це повідомила виконуюча обов'язки міністра культури, молоді та спорту Світлана Фоменко, передає hromadske.

"Якщо говорити про етапи виходу з карантину, то і в кінотеатрах, і в інших концертних залах будь-якої форми власності, в першу чергу, повинні бути дотримані вимоги, які затверджені Міністерством охорони здоров'я, і ​​диктують своїми протоколами медики. Тобто, на першому етапі це можливо заповнення на 30%", - сказала вона.

Фоменко уточнила, що отримала інформацію від представників галузі культури, що така заповненість залів збільшить витрати на їх утримання і продовження діяльності, але не принесе бажаного прибутку.

Фоменко також сказала, що уряд планує дозволити працювати всій культурній сфері, включно з кінотеатрами і концертами, на останньому етапі зняття карантину. В якості попередньої дати розглядають 1 липня.

Сьогодні, 19 травня, головний санітарний лікар  Віктор Ляшко повідомив, що МОЗ має намір продовжити карантин до 22 червня, але він буде адаптивним.

Читайте також: Коронавірус. У 20-ти містах України висвітлили небо - нагадати про культуру: відео

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса