RU

Подарунок водіям. Луценко хоче на рік відкласти техогляд

27.03.2009, 09:50

Правоохоронні органи готують українцям подарунок. Міністерство внутрішніх справ України планує відкласти технічний огляд автомобілів на рік. За словами Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, причина полягає у відсутності мережі СТО для здійснення цієї процедури.

Міністр нагадує, що техогляд, починаючи з цього року, можна проходити не тільки на станціях Державтоінспекції, але й на приватних СТО, у яких є відповідні ліцензії. Однак, таких дозволів в Україні видано дуже мало, і через це власники автомобілів стикаються з незручностями.

"Кожний водій прийде на територію МРЕО, пройде технічний огляд державний, ми перевіряємо, чи не крадена машина, чи сплатив власник всі штрафи, чи не порушив він якісь інші параметри, але без техогляду, а через рік, коли ми створимо повноцінну систему техоглядів, лише потім ми зможемо вимагати від громадян їх пройти. Мені здається нелогічним при невмілій роботі спільних комісій зі створення такої повноцінної мережі вимагати від громадян проходження техогляду, тим більше в так критичний фінансовий період", - пояснює Ю.Луценко.

Відео надано "5 каналом"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини