RU

Поїзд, який заблукав, приїхав в Дніпропетровськ, а не Запоріжжя

09.08.2013, 15:51
Поїзд, який заблукав, приїхав в Дніпропетровськ, а не  Запоріжжя - Фото
50e1d6b7021d7a47a312cb755a5ab838.jpg
У середу, 7 серпня, поїзд №120 Львів-Запоріжжя не довіз пасажирів до останніх пунктів призначення. Замість Кривого Рогу та Запоріжжя склад потрапив до Дніпропетровська.

Приблизно о 8:45 ранку поїзд зупинився в Верхньодніпровську (Дніпропетровська область) і всіх попросили на вихід. О 09:05 пасажирам запропонували повернутися у вагони і прямувати до Дніпропетровська, який не включений до маршрут даного поїзда. Тим же, хто не хотів їхати в це місто, нічого не запропонували, а оплачувати подальший трансфер з Дніпропетровська до Кривого Рогу і Запоріжжя відмовилися.

Що сталося на лінії, і чому поїзд Львів-Запоріжжя так раптово змінив маршрут прямування, а потім повернувся на колишній шлях - в дирекції залізничного транспорту відмовилися говорити. Тим часом, очевидець повідомив: "Поїзд прибув о 12:45. Провідники коментарів не дають, але пасажирам розповіли, що диспетчер не туди завів склад".

Цю інформацію підтвердили в прес-служба Придніпровської залізниці. За їх словами, на станції в П'ятихатках поїзд направили не в ту сторону.

За матеріалами dp.vgorode.ua
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини