RU

По кишені: Як провести Новий рік за доступною ціною p

15.12.2015, 12:40
По кишені: Як провести Новий рік за доступною ціною - Фото
Фото: EPA

На правах реклами

Незважаючи на складну обстановку в Україні, більшість наших громадян за традицією прагнуть провести новорічні та різдвяні свята поза домівкою. Це можуть бути тури за кордон - Східну та Західну Європу, а можуть - в межах нашої країни. На щастя, пропозицій зараз вистачає.

В цілому оператори ринку та експерти говорять про зростання інтересу українців до подорожей. Однією з причин, як не дивно, є економічна нестабільність в країні. Фахівці кажуть, що сьогодні громадяни вважають пріоритетнішим вкласти кошти у враження, ніж накопичувати заощадження, які можуть в будь-який момент знецінитися.

По кишені: Як провести Новий рік за доступною ціною

У той же час, як раніше відзначали в Асоціації лідерів турбізнесу України, через девальвацію гривні відпочинок за кордоном для українських туристів подорожчав на 300%. Та й на внутрішньому ринку ціни кусаються. Тому питання ціни є одним із пріоритетних при виборі туру або при самостійній подорожі.

За даними операторів ринку, із зарубіжних гірськолижних напрямків в українців сьогодні користуються популярністю Австрія, Фінляндія, Швеція. Сюди ж входять Франція та Італія. У Східній Європі - це Польща, Чехія, Словаччина, Болгарія.

По кишені: Як провести Новий рік за доступною ціною

Також зростє кількість тих, хто віддає перевагу відпочинку в Україні, знову ж таки не в останню чергу через фінансово-економічну ситуацію. Тут, звичайно, Карпати поза конкуренцією.

Щоб запланований відпочинок не перевищив бюджет конкретного туриста, сім'ї або компанії, українці заздалегідь роблять пошуки прийнятних пропозицій. Тут є кілька варіантів. По-перше, можна звернутися до турфірми, де існують вже готові пропозиції. По-друге, можна розпитати в знайомих або родичів про найвигідніші пропозиції.

По кишені: Як провести Новий рік за доступною ціною

Хоча в обох цих варіантах є істотний недолік - обмеженість вибору. Потенційний турист змушений довіритися тому, що говорять або пропонують. Ще більш складно тому, хто зважився самостійно відправитися в подорож, не розраховуючи на вже готову пропозицію турфірм.

Проте останнім часом в Україні стали з'являтися ресурси, покликані допомогти визначитися з вибором, одним з яких є Hotelscan.

По кишені: Як провести Новий рік за доступною ціною

По-перше, не виходячи з дому, і не оббиваючи пороги туристичних агентств, той, хто збирається відправитися в подорож, зможе вибрати найбільш прийнятну для гаманця пропозицію, знайти готель, що відовідає критеріям ціна-якість. Але справа не тільки в цьому - адже не секрет, що важливі також і місце розташування готелю або приватного володіння, де людина захоче оселитися на час відпочинку, прилегла інфраструктура, наявність Інтернету тощо. Тут також інструменти Hotelscan допомагають визначитися, без зайвої біганини, додаткових дзвінків і нервів.

По кишені: Як провести Новий рік за доступною ціною

До речі, в базі даних сервісу Hotelscan знаходиться приблизно 2 млн цінових пропозицій від найрізноманітніших готелів. При цьому алгоритми, які використовуються для сортування готелів, враховують приблизно 50 різних факторів для визначення кращих готелів. До того ж вибір готелів не обмежується однією країною. Знайти оптимальну пропозицію за допомогою Hotelscan і забронювати номери в готелі можна в будь-якому місті світу.

По кишені: Як провести Новий рік за доступною ціною

Таким чином, людина, що відправляється в подорож, максимально скорочує витрати часу на цю частину організаційних моментів, і може більше приділити увагу іншим питанням, які вже пов'язані з самим відпочинком, а не його організацією.

Фото - EPA

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини