ПЛК передала оргтехніку Навчальному центру ВДВ p

16.08.2016, 11:00
ПЛК передала оргтехніку Навчальному центру ВДВ - Фото
091e53eb48062e29f2d00444746be1c9.jpg

Оргтехніку від Першої логістичної компанії розподілили серед підрозділів Центру, на які припадає найбільший масив документообігу

На правах реклами

З нагоди відзначення Дня Високомобільних десантних військ у рамках реалізації соціальних проектів з підтримки військовослужбовців-учасників АТО, співробітники ТОВ "Перша логістична компанія" передали десять багатофункціональних пристороїв копіювальної техніки Навчальному центру ВДВ.

«Допомога військовим - необхідна справа у наш час. Кожен з хлопців, які походять службу в умовах війни, нехтують власним комфортом, спілкуванням з рідними, самовіддано ризикують власним життям! Тому ми допомагаємо, чим можемо - постійно. Бажаємо усім нам мирного неба! Бажаємо, аби навики і вміння наших хлопців у майбутньому як і зараз були взiрцем для наступних поколінь військових , але не в умовах війни, а в умовах миру та розвитку нашої держави» - прокоментував подію операційний директор ТОВ «Перша логістична компанія» Олександр Пирогов.

ПЛК передала оргтехніку Навчальному центру ВДВ

Навчальний центр ВДВ призначений для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації особового складу для військових частин та підрозділів Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, був сформований у травні 2015 року з пунктом постійної дислокації у місті Житомир.

До професійного свята у Центрі вручили чергові звання інструкторам, які передають свій здобутий досвід курсантам. Більшість з них мають серйозні поранення.

ПЛК передала оргтехніку Навчальному центру ВДВ

«На даний момент не можу виконувати бойові завдання, але свій досвід хочу передавати майбутньому поколінню курсантів і давати їм ту підготовку, яку нажаль до війни ми не могли отримати і не отримували. Вже в самому бою довелося здобувати навики бойового мистецтва» - говорить сержант Петро Мазярчук, інструктор Навчального центру ВДВ.

Оргтехніку від ПЛК розподілили серед підрозділів Центру, на які припадає найбільший масив документообігу. Адже Навчальний центр ВДВ веде роботу з прийому, підготовки курсантів та подальшим розподілом в усі частини ВДВ.

ПЛК передала оргтехніку Навчальному центру ВДВ

Сьогодні курсанти навчального центру – військові, які вступили на службу за контрактом. Основний акцент навчання : бойова і медична підготовка.

«Ми постійно моніторимо ситуацію, які бойові дії, форми і методи використовує противник. Зміна бойових дій і тактики дій противника повністю змінює підходи до навчання» - наголошує підполковник Святослав Щербина, начальник Навчального центру.

З 2015 року Навчальний центр ВДВ випустив більше тисячі курсантів. Вони віддано служать Батьківщині, плекають бойовий дух у серцях, налаштовані на перемогу та відновлення мирного неба.

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter и Facebook: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery