RU

Платні послуги ДАІ скоротилися і подешевшали

13.01.2012, 10:52
Платні послуги ДАІ скоротилися і подешевшали - Фото
92b9a81c4ab9fd3e12ebf5bf2dc6eec3.jpg
Згідно з постановою Кабінету міністрів "Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ і Державної міграційної служби платних послуг", яка вступила в силу з 1 січня 2012 року, кількість платежів в ДАІ скоротилася, а вартість документів для оформлення автотранспорту знизилася як мінімум удвічі.

Зокрема, вартість водійських прав для тих, хто отримує їх вперше, зменшилася з 443 гривень до 273. Така ж ціна встановлена ​​і на зміну водійської категорії зі здачею іспитів. За реєстрацію та перереєстрацію іномарки тепер візьмуть 606 гривень. Раніше це коштувало близько тисячі гривень. Трохи дешевше обійдеться реєстрація вітчизняного автомобіля.

Вартість реєстрації або перереєстрації колісних транспортних засобів з видачею свідоцтва та номерних знаків визначена в розмірі 152,63 грн. для вітчизняних автомобілів і 190,15 грн. - для машин іноземного виробництва. Крім того, автовласник сплатить витрати МВС на виготовлення номерів (близько 135 грн.) і пластикового бланка про реєстрацію (близько 198 грн.). Раніше у відділах реєстраційно-екзаменаційної роботи департаменту ДАІ МВС (МРЕВ) за реєстрацію нового автомобіля водіям доводилося платити більше 1,3 тис.грн. за перевірку автомобіля на викрадення, перевірку та складання акта експерта-криміналіста, діагностику та оцінку автомобіля. Новий перелік не включає ці послуги. Разом з тим подорожчали послуги евакуаторів - з 10 до 17 грн. за кілометр.

В цілому ж перелік платних послуг ДАІ та підрозділів МВС скоротився з 107 позицій до 45.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини