RU

Пишіть листи: сестра просить писати Сенцову й пояснює правила

07.09.2018, 11:19
Пишіть листи: сестра просить писати Сенцову й пояснює правила - Фото
Олег Сенцов (фото - Facebook Людмила Денисова)

Сестра українського режисера Олега Сенцова, якого насильно утримують в колонії в РФ, просить писати йому листи, але пам'ятати, що їх читатимуть цензори.

"Олег дуже цінує особисті листи, напишіть, що відбувається навколо вас, у вашому місті, що ви відчуваєте, про що думаєте. Про політику писати можна і потрібно! У Олега дуже уривчаста інформація про те, що відбувається", - написала сестра Наталя Каплан.

Вона підкреслила, що для того, щоб лист потрапив до Сенцова, не треба писати те, що в Росії вважають екстремізмом - наприклад, "Крим - це Україна".

Також Каплан просить утриматися від слова "тримайся" - це не підтримує Сенцова, як і будь-які інші прояви жалю.

Писати краще російською, тому що для інших мов потрібен нотаріально завірений переклад. Каплан попросила не викладати листи від Сенцова в мережі - його це ображає.

Писати потрібно за адресою Ямало-Ненецький авт. округ, м. Лабитнангі, вул. Північна, 33, ФКУ ІК-8 УФСІН Росії по ЯНАО. Індекс - 629400. Кому - Сенцову Олегу Геннадійовичу, 1976 р.н.

Розміщена на сайті Білого дому електронна петиція на підтримку українського політв'язня в Росії Олега Сенцова і інших в'язнів Кремля набрала необхідні для розгляду президентом США Дональдом Трампом 100 тисяч підписів користувачів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини